Witaj, mam na imię Karolina. Jestem fotografem ślubnym oraz portretowym.


Fotografia jest dla mnie czystą radością. Zawsze staram się przekazać to uczucie osobom, które fotografuję. Najważniejszy jest bowiem człowiek i jego emocje. W historiach miłosnych - relacja, która ich łączy.


Jeśli patrząc na moje prace czujesz podobnie - napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub umów się na spotkanie. Z radością wysłucham Twojej historii, a potem rzazem ją opowiemy.I’m Karolina, a wedding, portrait photographer.Photography is an extension of my joie de vivre. I always try to pass this joy on, during I take a photo. In photography the most important is man and his storie and emotion. In love photography - relationship.

 

If you feel connection with me bacause of my photo works - send a message or fill up the form. Arrange a metting and tell me your story. I would love to hear it all. Miłe słowa
Świetny czas dla nas i o nas, uwieczniony przez niezwykłą osobę. Na pewno długo będziemy wspominać ten dzień przepełniony uśmiechem i pozytywną energią.
— Magda i Wiktor
Magiczne zdjęcia ślubne, ukazujące szereg emocji, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Dziękujemy za wspaniałą termosferę, poczucie humoru i pełną swobodę, która towarzyszyła nam podczas zdjęć.
— Paula i Mati
Sesja z karoliną to sama przyjemność. Atmofera była cudowna. Mimo, że nie lubimy zdjęć, w ogóle nie bylismy zestresowani. Bardzo pomogła klimatyczna muzyka, która pozwoliła utrzymać odpowieni nastrój. Polecam z całego serca!
— Przemek i Michał

Zadzwoń lub napisz!

info@nomadafotografia.pl

(+48) 607-669-129